Cieszymy się, że nasz ślub i wesele zostały uwiecznione w tak fantastyczny sposób. Zdjęcia są rewelacyjne. Dorota jest profesjonalistką! Właściwą osobą na właściwym miejscu, która kocha to co robi. Podczas uroczystości i zabawy była praktycznie niewidoczna ale też służyła dobrą radą i uchwyciła na fotografiach wszystkie wzruszające dla nas momenty. Nie czuliśmy żadnego skrępowania, a efekty widać na zdjęciach. Jesteśmy w nie cały czas "zapatrzeni"! Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy!

Sandra i Piotr

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z organizacji pracy Doroty jak i efektu końcowego! Zdjęcia wyszły rewelacyjnie! Najważniejsze dla nas było, aby były to zdjęcia reportażowe, gdzie zostanie uchwycona chwila i tak też się stało! Dorota ma bardzo dobre oko do wzruszających momentów :) Sama współpraca z Dorotą to czysta przyjemność, ponieważ jest dobrze zorganizowana i taktowna. Pamięta o szczegółach, o których my w tak wielkim dniu po prostu zapominaliśmy! Polecamy wszystkim współpracę z Dorotą!

Asia i Paweł

Kolejne dziecko i kolejna sesja z zapatrzoną. Jakżeby inaczej? :) Niesamowita pamiątka na całe życie. Ciepło i profesjonalizm pani Doroty sprawiły, że nawet nieco gorszy dzień córki nie przeszkodził nam w zdjęciach. Dziękujemy i gorąco polecamy!

Marta & Paweł z Leonem oraz Hanią

Dziękujemy za towarzyszenie nam w tym szczególnym dla nas dniu i uwiecznienie niezapomnianych chwil w tak piękny sposób na zdjęciach. Widać iż żyjesz tym i sprawia Ci to przyjemność, masz dobre oko i podejście do fotografowanej uroczystości. Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu!

Jadzia i Piotr

Profesjonalne zdjęcia wykonane z kunsztem i uczuciem. Oddają atmosferę dnia i emocje fotografowanych. Dorotko, po mistrzowsku uchwyciłaś magię ślubu. Zdjęcia są i będą wspaniałą pamiątką dla nas i najbliższych. Niektóre są juz wywołane i dumnie ozdabiają nasz dom. Bardzo Ci dziękujemy :). Polecamy Ciebie wszystkim :D.

Ewa i Krzysztof

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dorotą, która zajęła się obsługą fotograficzną naszego ślubu. Fotografie są piękne! Najważniejsze cecha dobrego fotografa to według nas to, że pomimo iż podczas imprezy go nie widać, to oglądając jego zdjęcia, widzimy, że był wszędzie :) Dorota to wszystko potrafi, ponadto podczas ceremonii była dla nas dużym wsparciem. Profesjonalistka, a do tego wspaniała, ciepła osoba.

Joanna i Jarek

Dorotka bardzo dziękujemy za profesjonalną i piękną sesję!

Sylwia i Łukasz

Kochana Dorotko! Ślicznie dziękujemy, że byłaś z nami w jakże ważnym dla nas dniu, i że go uwieczniłaś na zdjęciach. Wszystkie są prze-śli-czne!!! Każdy moment "Naszego Dnia", jakby zatrzymany i uwieczniony w kadrze, byśmy w przyszłości mogli je sobie przypomnieć tak jakby to się działo w tej chwili. Jesteś przemiłą i ciepłą osobą, która wkłada całe serce w to, co robi i Twoje zdjęcia to odzwierciedlają. Dziękujemy również za niesamowitą sesję ślubną. Nietuzinkowy pomysł sesji nad morzem i przepiękne ujęcia w folklorystycznym skansenie to więcej niż byśmy mogli oczekiwać. Urzekające. Znajomi i rodzina zachwyceni, już ustawiają się w kolejkach do Ciebie na ich własne sesje . To mówi samo za siebie! Całym sercem możemy polecić Dorotę każdemu, kto pragnie uwiecznić teraźniejszość na przyszłość! Kasia i Darek

Kasia i Darek

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć naszego synka oraz ze współpracy z panią Dorotą. Sesja okazała się bardzo miłym spotkaniem. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i pomysłowość na ujęcia zaowocowały wspaniałymi zdjęciami, które będą pamiątką na długie lata. Gorąco polecamy !

Magda i Maciek

Wypatrzeni przez Zapatrzoną i uwiecznieni na pięknych zdjęciach… Dziękujemy za sesję w atmosferze luzu i sympatii oraz jej (w pełni) profesjonalną obsługę. Na pewno jeszcze się spotkamy! Polecamy serdecznie współpracę z Dorotą :)

Kasia & Łukasz

Dorotka, dziękujemy. Zdjęcia są tak śliczne, że po prostu oglądamy je bez końca „zapatrzeni”. Ujęcia, kolory… Jesteśmy za-chwy-ce-ni. Wiesz, że pstrykasz fotki, gdy nasz chłopaszek już pojawi się na świecie?

Sandra i Piotr

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Doroty i serdecznie dziękujemy za poświęcony Nam czas, zaangażowanie i swój profesjonalizm, który zaowocował powstaniem niepowtarzalnej pamiątki. Skomponowane zdjęcia są świetnie przemyślanym streszczeniem pełnego emocji dnia. Z wielką przyjemnością wracamy do oglądania naszego albumu prezentując go najbliższym. O fachowości Doroty świadczy m. in. fakt, że podczas całej ceremonii jak i późniejszej zabawy starała się fotografować dyskretnie a przy tym dawać małe wskazówki dla Nas żeby zdjęcia wyszły świetne. Mimo iż dzień ten był dla Nas bardzo stresujący Dorota potrafiła uchwycić najpiękniejsze chwile. Z czystym sumieniem i z całego serca możemy polecić "Zapatrzoną".

Ania i Bartek

Głowa pełna pomysłów, interesująca realizacja i nietuzinkowy styl- to wszystko sprawia, że wszechstronna pomoc „Zapatrzonej” w tak ważnym wydarzeniu jakim był nasz ślub, była nieoceniona. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy wszystkim innym.

Karolina i Piotr

Z Dorotą fotograficznie spotkaliśmy się po raz drugi i po raz drugi zaowocowało to pięknymi zdjęciami, do których chętnie będziemy wracać. Do sesji podeszliśmy z dużym luzem i tak też przebiegała - naturalnie, bez spięcia, w miłej atmosferze. Myślę, że jeszcze się spotkamy :)

Agnieszka i Adam

Jesteśmy zachwyceni efektem rodzinnej sesji zdjęciowej. Pani Dorota to prawdziwy skarb, który potrafi dojrzeć najmniejsze szczegóły, by uczynić zdjęcie jeszcze piękniejszym. Profesjonalizm i indywidualne podejście sprawiają, że z miłą chęcią wrócimy po kolejne piękne fotografie :)

Agnieszka, Marek i Marysia

Dziękujemy za udane zdjęcia i miłą współpracę.

Olga i Karol

Sesja z Dorotą okazała się bardzo miłym spotkaniem towarzyskim. Jej podejście do dzieci jest profesjonalne, z dużym taktem i szacunkiem. Na zdjęciach ukazała prawdę, a to cenimy najbardziej. Cieszymy się, że mogłyśmy jako pierwsze testować nowe spódniczki :)

Ela, Agatka i Natalka

Pani Dorota miała masę pomysłów na ciekawe ujęcia i widać że fotografia jest jej pasją. Miło wspominamy naszą współpracę. Zdjęcia są super i bardzo nam się podobają. Profesjonalne podejście pokazuje, że na fotografii zna się świetnie - dlatego z czystym sumieniem polecamy jej usługi.

Anna i Bartosz

Dorotko! Bardzo podoba mi się Twoje osobiste podejście i przychylność do sugestii osoby fotografowanej. Wspaniała jest Twoja życzliwość oraz fakt, jak wiele wkładasz z siebie w to, co robisz: swój czas, ciekawe pomysły i serce. Wśród mnóstwa śmiechu i miłej atmosfery, wykreowałaś wiele pięknych i profesjonalnych zdjęć. Dzięki za wspólną, kolorową przygodę!!

Jadzia

Cierpliwość i kreatywność pani Doroty a także mnóstwo gadżetów do wspaniałych stylizacji zaowocowało zdjęciami syna, które będą niezwykłą pamiątką. Dziękujemy i polecamy!

Marta i Paweł

Dorota pięknie uwieczniła dla nas ważne momenty w dniu ślubu, by pomóc nam zapamiętać jak najwięcej chwil. Profesjonalna, dyskretna i zarazem czujna; zdobyła także sympatię gości. Cieszymy się również z pamiątkowej sesji i wspaniałych ujęć, powstałych dzięki kreatywności i talentowi Pani Fotograf :)

Martyna i Piotr

Doroto dziękujemy za wspaniałą sesję zdjęciową Weronisi. Dorota wkłada w pracę cale swoje serce, czego efektem są piękne zdjęcia. Jestem bardzo zadowolona z pracy z Tobą.

Ania i Daniel

Każda mama wie jak cudowne ma dziecko, które z dnia na dzień zmienia się. Warto zatrzymać każdą umykającą chwilę. Dorota świetnie udokumentuje każdego, nawet bardzo ruchliwego malucha. Jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Antoś nawet nie zauważył zmian i dyskomfortu w czasie sesji, a my mamy niepowtarzalną pamiątkę naszego malucha. Dziękujemy!

Monika i Paweł

Dorota wiele potrafi: współpracować razem z modelką, wykreować nastrój, zarazić uśmiechem.. no i oczywiście robić piękne zdjęcia. Serdecznie polecam!

Justyna

Zapatrzona, ale niewidoczna – tak najkrócej moglibyśmy opisać pracę Doroty przy fotografowaniu naszego ślubu. Zapatrzona, bo nie umknął jej żaden ważny moment naszej uroczystości, ani jeden kadr oddający przebieg i nastrój tego wyjątkowego dla nas popołudnia . A niewidoczna, bo pracując w kościele zachowała dyskrecję, nie ingerując w przebieg wydarzeń, nie pesząc nas i gości, jedynie pstrykając z ukradka . Dzięki Dorocie to my możemy się teraz „zapatrzeć” w nasze piękne zdjęcia i albumy. Dziękujemy!

Agnieszka i Adam

Praca z Tobą to zdecydowanie sama przyjemność - masz wiele świetnych pomysłów, a przy tym zostawiasz swoim "modelom" wolną rękę i chętnie realizujesz ich pomysły. Nawet najbardziej zestresowanym i sztywnym ludziom potrafisz zrobić zdjęcie, na którym wychodzą naturalnie No i można miło i swobodnie pogadać (choć to pewnie dlatego, że znamy się już kilka lat :)).

Natalia i Wojtek

Dorotko bardzo Tobie dziękuję za wspaniałą zabawę. Jesteś profesjonalistką i z pewnością jesteś właściwą osoba na właściwym miejscu, która kocha to co robi i robi to bardzo dobrze! Mam nadzieje, ze niebawem spotkamy sie na kolejnej sesji :)

Ania