Sesje portretowe, indywidualne, rodzinne, koleżeńskie
portrety

Wszystkie sesje odbywać się mogą w Twoim lub moim domu, w kawiarniach, w plenerze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pobudzać naszą wyobraźnię i wymyślać co rusz nowe miejsca na ciekawe sesje. Głównie fotografuję w Poznaniu, ale nie stanowi dla mnie żadnego problemu fotografowanie w innym mieście! Cena sesji jest uzależniona od ilości zdjęć, na jakie się zdecydujesz, ale przygotowania do sesji w wielu przypadkach pozostają niezmienne.

Na każdą sesję przygotuj sobie kilka róznych ubrań, które możemy zmieniać, najlepiej niech będą to takie rzeczy, w których czujesz się swobodnie i atrakcyjnie, które w jakiś sposób wyróżniają się od Twoich codziennych strojów. Razem przejrzymy co masz przygotowane, wybierzemy te kreacje, które najbardziej będą pasowały do Ciebie, stylu zdjęć jakie wykonamy i miejsc, w jakie się udamy. Wcześniej oczywiście ustalimy gdzie możemy się wybrać, aby nie było problemem dopasowanie odpowiednich ubrań na dzień sesji ;) Sesja zazwyczaj trwa od 2 do 4 godzin.

Dla pań zwłaszcza ważnym elementem podczas sesji jest odpowiedni makijaż. Najczęściej każda kobieta intuicyjnie wykonuje odpowiedni dla siebie makijaż, ale dla osób chcących spróbować czegoś nowego, chętnie pomogę z wykonaniem makijażu! :)

pasekn
powrot